MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stegpall 14299475
nr 1429 9475
Stegpall
1950-tal. Höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:53:17
400 kr
500 kr